Ariana Grande, Vücudunu Eleştirenlere Açtı Ağzını Yumdu Gözünü: “Sağlıksız Olduğunu Biliyorum…”

Ünlüler dünyasında birçok kişi iyi ya da kötü eleştirilerin odağı oluyor. Sosyal platformlarda Selena Gomez’in bikinisinden tutun da Ariana Grande’nin Instagram’daki pozları üzerinden acımasız eleştiriler yapılıyor. Fakat bu sefer ünlü şarkıcı Ariana Grande açtı ağzını yumdu gözünü. Cümleleriyle hepimize ders verdi. Gelin beraber bakalım…?

Kaynak: https://www.buzzfeed.com/natashajokic…

Takdir edersiniz ki ünlü olmak demek bir nevi topluma da mal olmak demek. Bu da iyi ya da kötü eleştiriyi de beraberinde getiriyor.

Bu kötü eleştiriler genellikle yapılan işler üzerinden de olsa bazı insanlar ünlü olmuş insanları fiziksel özelliklerinden dem vuruyor.

Fakat şimdi de ünlü şarkıcı Ariana Grande de fiziksel özellikleri üzerinden yapılan eleştirilen odağında!

Ünlü isim, son halinin paylaşıldığı sayfada fazla zayıf olduğu için birçok acımasız eleştiriye maruz kaldı.

Akabinde kendisi TikTok platformu üzerinden hayranlarına seslendi.

“Bence ne olursa olsun insanların fiziksel özellikleri hakkında konuşurken daha nazik ve düşünceli olmalıyız. İyi niyetli bir şey bile söyleseniz bu karşı taraf için hassas olabilir. Sağlıklı, sağlıksız, kilolu, zayıf gibi şeyler çok anlamsız.”

“Sadece şunu söylemek istiyorum. Birçok farklı güzellik algısı var. Fakat eleştirdiğiniz vücudum şu an en sağlıksız halinde.”

“Çok fazla antidepresan kullanıyordum ve alkol tüketiyordum. Hayatımın en kötü noktasındaydım. Bunları açıklamak zorunda değildim ama kırılgan olduğumu bilmenizi istiyorum.”

“Ayrıca birinin neler yaşadığını bilemezsiniz. Sevgi dolu bir ortamdan gelseniz bile karşı taraf aynı avantaja sahip olmayabilir. Bu yüzden herkes birbirine nazik olmalı.”

“Bu arada kirpik takmadım ve eyeliner sürmedim. Bu benim gerçek yüzüm. Buna da laf söylemeyin.”

“Sizleri çok seviyorum ve bence ne yaşarsanız yaşayın, kaç kilo olursanız olun, makyajlı ya da makyajsız olun her halinizle güzelsiniz.”

Ne diyelim… Yorum sizde!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir