Avalanche’da (AVAX) Neler Oluyor? Güncel AVAX Analizi

Kripto endüstrisinde büyük bir topluluğa sahip olan AVAX, bugünlerde çalışmalarını hızlandırdı, AVAX nasıl ilerliyor? Güncel analiz.

Son zamanlardaki NFT ve dijital sanatçılara verdiği önem ile öne çıkan Avalanche (AVAX), yeniden gündeme oturmuş durumda. Ekosistemli altcoin’lerin öncülerinden gelen AVAX’da, topluluk yeniden hareketlendi. Kripto piyasasınında yükseliş eğilimli devam etmesi, AVAX’ın da yolunu açtı. Güncel olarak 17 dolar seviyelerinde seyreden majör coin, sıradaki direncini aştığı takdirde büyük yükselişlere imza atabilir. Ayrıca Geniş bir kitleye sahip olan AVAX yatırımcıları, sosyal medyada aktifliklerini artırmış halde.

AVAX Grafik Analizi

Fut haberlerden sıyrılan BTC sonrasında, birçok altcoin’de sert yükselişler gözlemlendi. Piyasanın “eski toprak” olarak nitelendirebileceği AVAX’da hareketine başlayarak 17 dolar seviyelerinde seyrediyor. AVAX’ın güncel olarak sıradaki direnci olan 18.22 doları aşması, eksositemdeki büyük yükselişi ve canlılığı beraberinde getirebilir. Sosyal medya rüzgarını da arkasına alan majör coin, hızlı bir şekilde 30 dolar seviyelerine tırmanabilir. Kripto piyasanını olumsuz ilerledi süreçte ise AVAX’ın ilk olarak 16 dolar seviyelerini, ardından da 14 dolar seviyelerini test etmesi takip edilebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir