Beşiktaş taraftarı ile gerginlik yaşayan Belözoğlu: Buraya gelenler ahlaktan, çok ağır olacak belki ama haysiyetten yoksun!

Başakşehir teknik direktörü Emre Belözoğlu, maç içinde gerginlik yaşadığı Beşiktaşlı taraftarlarla ilgili “Bizim öyle bir terbiyesizliğimiz olmadı. Buraya gelenler, ahlaktan ve çok ağır olacak belki ama haysiyetten yoksun. Bu tavırla olmaz. Beşiktaş’ı ve Şenol Hoca’yı tebrik ederim. Söyleyebileceğim şey bu.” ifadelerini kullandı.

Medipol Başakşehir Teknik Direktörü Emre Belözoğu, Beşiktaş’a 2-0 kaybettikleri maçın ardından kendisine küfür eden taraftarlara sert sözler söyledi.

Mücadeleyi değerlendiren Emre Belözoğlu, “Yine biz iyi oynadık, ne yazık ki Beşiktaş’ın merkezindeki üçlüye çalıştık ama çalıştığımız yerden yedik. Oyuncuların da bizi dinlemesi gerekiyor. Mücadele ettiler, bir şey diyemem. Beşiktaş’ı ve Şenol Güneş’i tebrik ederim.” dedi.

“Haysiyetten yoksun”

Emre Belözoğlu, Beşiktaş taraftarlarıyla maç içinde yaşadığı münakaşa ile ilgili gelen soruya, “Beşiktaş büyük bir camia. Beşiktaş taraftarına yakışmıyor, bizim de ailemiz, annemiz var. Kendilerine yakıştırıyorlar, yakışmıyor. Tertemiz bir annem, eşim var. Beşiktaş’a gönül verenler hassaslardır, yakışmadı. Teknik adam olarak ilk defa Beşiktaş’a kaybettim. Bizim öyle bir terbiyesizliğimiz olmadı. Buraya gelenler, ahlaktan ve çok ağır olacak belki ama haysiyetten yoksun. Bu tavırla olmaz. Beşiktaş’ı ve Şenol Hoca’yı tebrik ederim. Söyleyebileceğim şey bu.”  diye konuştu.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir