Dilan Polat, Evine Gelip Arkadaşıymış Gibi Davranmak İçin 200 Bin Lira Teklif Eden Influencer’ı Açıkladı

Sürekli gözümüze gözümüze soktuğu lüks yaşantısıyla magazin gündeminden düşmek bilmeyen Dilan Polat, şimdi de ağızları açık bırakan bir iddia attı ortaya. ‘Bir influencer’ın kendisine, evine gelmek ve arkadaşıymış gibi paylaşım yapmak için para teklif ettiğini’ söyledi… Detaylara bakalım! ?

Dilan Polat son dönemlerde sosyal medyada sık sık “Görgüsüz” yorumlarına maruz kalıyor. Sebebi açık, aşırı lüks hayatını her fırsatta gözümüze sokması.

“Para bizde” tadındaki paylaşımları ve hayatını resmen bir şova dönüştürmesiyle son zamanların en çok tartışılan isimlerinden biri hâline geldi Dilan Polat.

Ancak bu eleştiriler kendisini hayatını sergilemekten alıkoymuyor tabii. Dilan Polat saçına eurolarını, parmağına da mücevherlerini takıp “Enercii” diye bağırmaya devam ediyor…

Dilan Polat şimdi ise ağızları açık bırakan bir iddia ile gündemde… Polat, ismini açıklamadığı bir influencer’ın kendisine ‘para karşılığı sahte arkadaşlık teklif ettiğini’ açıkladı.

Dilan Polat, “Kimsin benim evime gelebiliyorsun sen? İstersen 2 milyon ver.” sözleriyle söz konusu teklife tepki gösterdi.

?

“Sen bana 200 bin değil, ben sana 2 milyon TL vereyim, sen benim evimin önünden geçme. Parayla bir şeyler alınabiliyorsa, ben seni komple alırım oralara hiç girmeyelim. Hiç sevmem, hiç hoşlanmam. Engin size söyleyeceğim akıl alsın…”

Dilan Polat’ın iddiaları bu yönde…

Siz ne diyorsunuz bu işe?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x