Fenomen Candela Lecce, Mauro Icardi’yi Suçladı: “Sürekli Beni Taciz Ediyor, Psikolojik Olarak Hasta”

Arjantinli sosyal medya fenomeni Candela Lecce, Mauro Icardi hakkında söyledikleriyle Arjantin ve İtalyan basınının gündemine oturdu. Buenos Aires’te bulunan Mauro Icardi, Candela Lecce’nin “Beni taciz ediyor, psikolojik şiddet uyguluyor” açıklamasıyla gözler yine yıldız futbolcunun üzerine çevrildi.

Kayank: TN

Galatasaray’ın Arjantinli yıldızı Mauro Icardi’nin ismi sık sık özel hayatıyla gündeme gelmeye devam ediyor. Arjantin ve İtalyan basınına göre ise Mauro Icardi’nin başı bu sefer fena halde dertte.

Wanda Nara ile bir dargın bir barışık olan Icardi, Arjantinli sosyal medya fenomeni Candela Lecce’nin taciz suçlamalarıyla karşı karşıya.

Arjantinli model Candela Lecce, İcardi’nin kendisini taciz ettiğini söyledi ve “Üzücü ve çirkin bir durumda yaşıyorum. Ne olduğunu bilmediğim bir taciz var, mesajlar almaya devam ettim. Ben de bu sefer hayır dedim, şimdiye kadar sustum ama hiç hoşuma gitmedi. Şu an zor durumdayım. Icardi’den böyle milyonlarca mesaj aldım”

“Bana karşı uyguladığı psikolojik şiddet. Sosyal medyada başka birini incittiğinizde cezasız kalamayacak birçok durum vardır. Gerçek şu ki çok kötü zamanlar geçirdim. Tüm bunlar için psikolojik bir tedaviye başlamam gerekti” sözleriyle yaşadıklarını anlattı.

“Icardi bana sürekli kendini mağdur olarak gösterdi. Bana bazı şeyleri herkesin önünde konuşamadığını söyledi. Ayrıca bazı konuşmalarda bana Wanda Nara’dan bahsetti. Icardi’nin sadece hayatımdan çıkıp artık bana yazmamasını istiyorum” ifadelerini kullandı.

“Nasıl tepki vereceğimi biliyorum ve çevrem bana onun psikolojik olarak hasta biri olduğunu söyledi. İnsanlar ünlü olmaya çalıştığımı düşünüyor fakat öyle değil. Tek istediğim hayatımdan çıkıp bana bir daha yazmaması” dedi.

Wanda Nara ve çocuklarını görmek için Buenos Aires’te bulunan Arjantinli futbolcunun bu iddialara ne cevap vereceği merakla bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir