Game Developer Conference’te dikkat çeken 5 GameFi altcoin projesi

Dijital oyun dünyasının kalbi bu hafta ABD’nin California eyaletinde atacak.

San Francisco’da düzenlenecek olan Game Developer Conference (GDC) bugün başlayacak ve hafta sonuna kadar devam edecek. Konferansa Google, Ubisoft, YAMAHA Games ve Web3 dünyasından çok sayıda proje katılıyor.

Oyun dünyası için yılın en önemli konferansları arasında yer alan GDC bugün başlıyor.

Amazon, Gala Games, Google, Epic Games, Meta, Microsoft ve Polygon (MATIC) gibi dev sponsorların desteği ile gerçekleşecek olan konferansta, oyun dünyasını ilgilendiren yeni teknolojiler ele alınacak.

Ubisoft , Blizzard ve diğer önemli oyun şirketleri ve Web3 dünyasından tanıdığımız projeler, bu konferansta farklı konu ve başlıklarda sunumlar yapacak. Konferansa katılımcı olarak katılan en önemli 5 Web3 GameFi projesi arasında Immutable X (IMX) de yer alıyor.

  • Gala Games – GALA
  • Immutable X – IMX
  • The Sandbox – SAND
  • Axie InfinityAXS
  • Alien Worlds – TLM

Bu Web3 projelerinin dışında çok sayıda Layer 1 projesi de konferansa katılıyor. Bunlar arasında Ethereum ölçekleme çözümü sunan Arbitrum ve Polygon da yer alıyor. Bunların yanında Binance tarafından kontrol edilen BNB Chain blokzincir ağı da konferansta yer alacak. Bu ağlar çeşitli GameFi projelerini kendi ağlarına dahil etmek için avantajlarını anlatacak.

Bu makale ilk olarak BeInCrypto üzerinde yayımlanmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir