Analistler Hedefleri Verdi: Bu 3 Altcoin Devam Edecek!

Kripto analisti Valdrin Tahiri, RNDR’nin tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkış için hazırlandığını söylüyor. Credible Crypto takma adlı analist, ATH yapan KAS’ın gideceği daha çok yolu olduğunu ileri sürüyor. Analist Lockridge Okoth ise popüler meme coin’i Dogecoin’den bir hamle bekliyor. Analistlerin 3 altcoin için fiyat tahminlerini okuyucularımız için derledik.

RNDR fiyat tahmini: Altcoin için sırada ATH mı var?

En olası Elliott Wave sayımı, RNDR fiyatının Haziran ayında başlayan beş dalgalı bir yukarı hareketin (siyah) üçüncü dalgasında olduğunu gösteriyor. Üçüncü dalga genellikle yükseliş dalgalarının en keskin ve en büyüğüdür. Üçüncü dalganın tepesi için ilk potansiyel hedef 5,45 dolar. Hedef, birinci ve üçüncü dalgalara 1:1,61 uzunluk verilerek bulunur. Altcoin fiyatının %89 oranında artması ve buna ulaşması gerekecek. Bunu yaparsa 4,20 dolarlık yatay direnç alanından çıkacaktır. Üçüncü dalga daha da uzarsa, fiyat 8 dolara ulaşması mümkün. Bu, birinci ve üçüncü dalgalara 1: 2.61 oranı verir. Bu, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 8,80 doların biraz altını işaret ediyor.

RNDR Haftalık Grafik. Kaynak: TradingView

Bu boğa RNDR fiyat tahminine rağmen, 2,20 dolar yatay alanın altında bir kapanış, yukarı doğru hareketi riske atacaktır. Bu durumda altcoin fiyatının %55 düşüşle 1,30 dolar yatay destek alanına gerilemesi ihtimal dahilinde.

KAS fiyat tahmini: ATH seviyesinin ötesine gidebilir!

Credible Crypto takma adlı popüler analist, proof-of-work (PoW) Blockchain Kaspa’nın (KAS) yerel tokeninin Kasım ayında tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaştıktan sonra çok daha yükseğe çıkabileceğini söylüyor. Bu bağlamda analist, bir grafik eşliğinde altcoin için şu açıklamayı yapıyor:

Şu ana kadar karşılaştığım ve Bitcoin kadar net/yükselişte olan dürtüsel bir yapıya sahip tek bir altcoin var. O da KAS.

Kaynak: Credible Crypto

Bu arada, Kaspa yılı 0,00539 dolardan açtı. Bu yazı sırasında ise %2.111’lik bir artışla 0,127 dolardan işlem görüyor. KAS, bugün 0,145 dolarda yeni ATH’ının kaydetti. Analistin öngörüsüne göre altcoin için ufukta daha fazla yükseliş var.

DOGE fiyat tahmini: Altcoin yoluna devam edecek!

Dogecoin (DOGE) fiyatı, 0,0722 dolar destek seviyesinin 12-14 Kasım tarihleri arasındaki üç günlük çöküşte düşüşünü kırmasının ardından %7’den fazla arttı. Bu gelişme, DOGE’yi güdük tutmaya devam eden kritik bir engel olan arz bölgesinin orta çizgisinden 0,0786 dolardaki bir reddedilmenin ardından geldi. DOGE boğaları hala sürücü koltuğunda. Bu yüzden altcoin fiyatı, yukarı doğru bakan Göreceli Güç Endeksi ile gösterilen momentum yükselmeye devam ettikçe söz konusu barikatın üstesinden gelecektir. Awesome Osilator (AO) de pozitif bölgede kalmaya devam ettikçe durumu yukarı yönde destekliyor.

Onaylanmış bir yükseliş trendi için Dogecoin fiyatının 0,0786 dolar direnç seviyesini kalıcı olarak aşması gerekiyor. Ayrıca, bu seviyenin üzerinde kapanış yapması lazım. 0,0767 dolardan 0,0803 dolara uzanan arz bölgesini 0,0815 dolar direnç seviyesinin üzerinde bir bullish-breaker a çevirmesi gerekiyor. Bu durumda DOGE, 0,0850 dolar hedefinini kapısını açacak. Hatta bununla kalmayacak, altcoin fiyatının daha yükseğe çıkmasına imkan verecek.

DOGE 1 günlük grafik

Makaledeki görüşler ve tahminler analistlere ait olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Kriptokoin.com olarak, yatırım yapmadan önce mutlaka kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x