Xiaomi’nin yeni Robot Vacuum T12, mop özelliği ve uygun fiyatıyla Avrupa’da

Xiaomi’nin robot süpürge segmentindeki son yeniliği Robot Vacuum T12, uygun fiyatlı ve birçok ileri özellik sunuyor. Xiaomi’nin bu yeni modeli, robot süpürgeler arasında daha düşük fiyat aralığında yer alıyor ve şu anda Avrupa Birliği’ndeki bazı ülkelerde mevcut. Robot Vacuum T12’nin 3,500Pa gücünde bir emiş kapasitesi var ve LDS lazer navigasyon sistemini kullanıyor. 8 metrelik tarama menzili sayesinde evin haritasını doğru bir şekilde çıkartarak temizlik rotasını optimize ediyor. Cihaz, 2K/s örnekleme frekansı ile donatılmış, bu da evin haritasının daha hassas çıkarılmasını sağlıyor.

Xiaomi’nin bu robot süpürgesi, dört uçurum sensörü ve iki çarpışma sensörü ile donatılmış, bu sayede merdivenlerden düşme veya engellere çarpma riskini azaltıyor. Ayrıca cihazda manuel olarak doldurulması gereken akıllı bir su tankı bulunuyor ve üç farklı akış seviyesi ile her zaman optimal temizlik sağlanabiliyor.

Xiaomi’nin yeni Robot Vacuum T12, mop özelliği ve uygun fiyatıyla Avrupa’da

Robot Vacuum T12’nin ayarları, eşlik eden uygulama üzerinden kontrol edilebiliyor ve temizlik programı ayarlanabiliyor. Robotun boyutları 350 x 94.5 mm ve 3,200mAh kapasiteli bataryası tam şarjla 130 dakikaya kadar çalışma süresi sunuyor. Cihazın siyah renkli bir kabı var ve Xiaomi Robot Vacuum T12 için OTA güncellemeleri, eşlik eden uygulama üzerinden alınabiliyor.

Fiyatlandırma ve kullanılabilirlik açısından Xiaomi Robot Vacuum T12, şu anda Avrupa Birliği’nde Fransa, İtalya ve İspanya gibi bazı ülkelerde bulunuyor. Fransa ve İtalya’da fiyatı 169,99€ (yaklaşık 185$), İspanya’da ise 179,99€ (yaklaşık 196$). Bu robot süpürgenin diğer Avrupa Birliği pazarlarında ve küresel olarak ne zaman mevcut olacağına dair henüz bir bilgi yok.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x